Bizden Haberler
× Anasayfa Keşfet Markalarımız Hakkımızda İletişim Bizden Haberler

Turizm Sektörü

Ramazan Bayramı ile tekrar hareketlenecek

06.04.2020

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından en çok etkilenen sektörün turizm olduğunu belirten İşadamı Ahmet Cemil Yıldırım, tatil rezervasyonlarının Ramazan Bayramı ile tekrar hareketlenebileceğini söyledi.

Devamını Oku...

Shallwego 'da

Geri Sayım

12.05.2020

ACY Turizm, yeni yatırımı Shallwego’yu 25 Mayıs’ta faaliyete geçiriyor. Uçak bileti, tur, otel/konaklama ve VIP transfer hizmetlerinin 3 dakikada organize edilebileceği dijital seyahat platformu, 190 ülkede bin 200’den fazla havayolu ve 1 milyondan fazla otel ile bağlantılı hizmet verecek.

Devamını Oku...

Shallwego

ile seyahate 3 dakika

24.05.2020

Türk yatırımcılar gerek sağlık gerekse ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde elini taşın altına koymaktan çekinmiyor. Hem ekonominin kalkınmasına hem de istihdama katkıda bulunmak için iş hedeflerini bir bir hayata geçiriyorlar. Bunlardan biri de ACY Turizm. Firma, hedeflediği Shallwego adlı dijital seyahat platformunun başlangıcını 24 Mayıs 2020 olarak açıkladı.

Devamını Oku...

Online dijital seyahat

platformu Shallwego açıldı!

27.05.2020

Seyahat sevenlerin uçak bileti, tur, otel/konaklama ve VIP transfer hizmetlerini 3 dakikalık bir sürede organize edebilecekleri Shallwego adlı online bir dijital seyahat platformu açıldı. 130 ülkede 1200’den fazla havayolu ile bağlantılı, 1 milyondan fazla otel ile konaklama hizmeti sunan Shallwego, 122 bin 316 adet transfer noktası ve 45 bin 275 adet tur/aktivite paketi gibi olanaklara sahip.

Devamını Oku...

ACY Şirketler Grubu, dijital turizme

100 milyon dolarlık yatırım planlıyor.

24.09.2020

Başta toplum sağlığı olmak üzere dünyada ekonomik, çevresel, sosyolojik ve kültürel değişimlere neden olan Covid-19, turizm sektörü ile seyahat alışkanlıklarımızı da derinden etkiledi. Yeni nesil turizm anlayışının gündeme oturmasıyla önümüzdeki 5 yıl içinde tüm dünyada 380 milyar dolar ek değer yaratması beklenen dijital turizm ise gelişmiş mobil uygulamalar, yapay zeka sistemleri, sosyal medya, kişiselleştirilmiş seyahat hizmetleri ile teknolojik ekipmanlara yatırım yaparak tüketicilere güven ortamında yepyeni deneyimler sunuyor. Bu noktada devreye giren ACY Şirketler Grubu, dijital platformda, global çapta ülkemizi temsil edecek ve tüm turizm hizmetlerini bir arada sunacak Shallwego'nun 2021 hedeflerindeki 100 milyon dolarlık yatırımı müjdeledi.

Devamını Oku...